• slide

Představujeme novinky festivalu od roku 2019!

⭐ Vážení fanoušci, ⭐ před několika málo dny byl oznámen termín 4.ročníku CityFestu a současně s ním pro Vás máme řadu novinek, které bychom rádi představili ještě před spuštěním předprodeje vstupenek.

➡ Nejvýznamnější změnou bude jiné rozložení podií a to z důvodu omezení konání všech hudebních akcí před a v blízkosti Průmyslového Paláce. Rozhodnutí vzešlo ze strany majitele Výstaviště Praha a pro nás bylo impulsem, jak koncept upravit tak, aby byly zachovány současné oblíbené prvky, přidány nové vizuální efekty, kvalitnější zvuk a především, abychom Vám, našim fanouškům, poskytli odpovídající komfort.

➡ Od ročníku 2019 se CityFest v rámci Výstaviště Praha stěhuje do Malé sportovní haly, která v nedávných měsících prošla rozsáhlou rekonstrukcí a splňuje tak veškeré požadavky pro konání akce takového rozsahu. Zde vznikne moderní stage, kde vystoupí všichni zahraniční umělci a kde společně vytvoříme více než 14-ti hodinovou audiovizuální show s nejmodernějším zvukem. Vycházíme tak vstříc žádostem mnohých fanoušků na vyšší komfort místa konání festivalu. Volíme nový prostor s účinnou vzduchotechnikou. Prostor, který nabízí možnost kvalitnějšího nazvučení než tomu bylo v pravém křídle Průmyslového Paláce. Současně necháme po celou dobu konání festivalu vyniknout světelné efekty, které pod širým nebem vynikaly až v závěru s blížící se nocí.

➡ Venkovní část festivalu proběhne v prostoru mezi velkou a malou sportovní halou. Klasickou stage zde nahradí velká LED stěna s reproduktory, která bude živě přenášet dění v hale. Součástí venkovního areálu budou jako obvykle bary, jídelní stánky, relax zóny, kuřácká zóna, pláž a zábavní park. Zde budete mít možnost již od odpoledních hodin relaxovat, konzumovat, bavit se a současně sledovat právě probíhající show v hale.

➡ Nezměněna zůstane kvalita line upu, která bude znovu obsahovat nejlepší světová jména trance & progressive scény, tentokrát na jedné unikátní stagi.

❤ Věříme, že změna konceptu bude posunem vpřed a přinese Vám nové nezapomenutelné zážitky ze CityFestu!