• slide

O festivalu

Po velmi úspěšném prvním ročníku se městský open air festival taneční hudby CityFest opět uskuteční 24.června 2017 v Pardubicích. Těšit se můžete na show DJů patřících k absolutní světové špičce a to hned na dvou podiích!

Věříme, že první ročník festivalu je pro Vás dostatečnou zárukou kvalitního a poctivě uspořádaného eventu.

Kompletní line up festivalu bude postupně zveřejňován. Nenech si ujít jedinečný projekt open air festivalu uprostřed města plného nejlepší elektronické taneční hudby současnosti!

City Fest Team

City Fest 2017

Užitečné informace o festivalu City Fest 2017.

Město Pardubice

Město Pardubice

Vítejte v Pardubicích, v sídelním městě Pardubického kraje. Pardubice jsou jedním z nejkrásnějších východočeských měst. Leží na soutoku řek Labe a Chrudimky.

Pardubice jsou velmi dobře dopravně dostupné, jsou železničním dopravním uzlem. Vzdálenost od Prahy je pouhých 104 km. Výhodou je i přítomnost letiště se smíšeným provozem.
Venkovní stage

Venkovní stage

Venkovní stage festivalu City Fest, bude umístěna na velkokapacitní parkovišti sousedícím s Tipsport Arenou.
Obří podium s nejmodernější světelnou show, LED stěnou a dalšími efekty, tak jak jej znáte z největších světových festivalů bude dominantou celého areálu.
Samozřejmostí venkovního prostoru budou bary s širokým sortimentem občerstvení a nezbytná sociální zařízení.
Na venkovním podiu vystoupí: Aly & Fila, Ferry Corsten, Genix, Kyau & Albert, Mark Sixma, Michael C, Sunny Lax.
Vnitřní stage

Vnitřní stage

Vnitřní stage festivalu City Fest bude umístěna v prostorách Tipsport Areny Pardubice, kde bude postaveno podium s nejmodernějšími audiovizuálními efekty.
Na vnitřním podiu vystoupí: Bon Finix, Cosmic Gate, Flash, Khomha, Martin Gredner, Orjan Nilsen, ReOrder
Cestuj na festival s LEO Express

Cestuj na festival s LEO Express

Oficiální dopravcem festivalu je LEO Express!
Standardní i mimořádné festivalové spoje Vás dopraví do Pardubic ze všech koutů ČR a samozřejmě i zpět domů. Aktuální informace o spojích LEO Express a prodej jízdenek na www.le.cz

Více informací

Parkování

Parkování

1) záchytné parkoviště naproti Hypermarketu Albert (dříve Hypernova) u nádraží, vjezd od hypermarketu nebo z Palackého třídy za přechodem pro chodce u pošty. 400 park.míst, dohled kamerového systému, cca 20 minut pěšky
2) parkoviště na ul 17.listopadu - www.parkingpoint.cz, cca 10 minut
3) parkovací dům v ul.Karla IV, cca 10 minut
V okolí areálu Tipsport Arény nebude parkování možné!!!
Ubytování

Ubytování

Vzhledem k velkému zájmu návštěvníků nejen z České Republiky, ale také ze zahraničí, doporučujeme pro volbu ubytování využít služeb serveru www.booking.com
Zde najdete aktuální ubytovací kapacity v Pardubicích nebo nedalekém Hradci Králové.
Dále nabízíme možnost využít služeb Hotelu Zlatá Štika (http://www.zlatastika.cz/cs/) nebo Penzionu Zahrádka v Lázních Bohdaneč nedaleko Pardubic. (http://www.ubytovani-bohdanec.kvalitne.cz/)